Ben Arends
Ben Arends Ondernemingsrecht, Contractenrecht, Financiering en herstructurering, Incasso + 31 (0) 40 24 45 600 b.arends@keizersadvocaten.nl
Marjon van den Assum
Marjon van den Assum Secretaresse + 31 (0) 40 24 45 600 m.vandenassum@keizersadvocaten.nl
Maarten Blommaert
Maarten Blommaert Ondernemingsrecht, Contractenrecht, Financiering en herstructurering, Vastgoed en Overheid (Bestuursrecht), Zekerheden + 31 (0) 40 24 45 600 m.blommaert@keizersadvocaten.nl
Pietro Bonaparte
Pietro Bonaparte Ondernemingsrecht, Financiering en herstructurering, Incasso +31 (0) 40 24 45 600 +31 (0)6 15438506 p.bonaparte@keizersadvocaten.nl
Judith Joosten
Judith Joosten Ondernemingsrecht, Financiering en herstructurering, Incasso +31 (0) 40 24 45 600 j.joosten@keizersadvocaten.nl
Frank Linders
Frank Linders Ondernemingsrecht, Contractenrecht, Financiering en herstructurering, Vereffening nalatenschappen, Incasso +31 (0) 40 24 45 600 +31 (0) 6 22203566 f.linders@keizersadvocaten.nl
Claudia de Louw
Claudia de Louw Faillissementsmedewerkster +31 (0) 40 24 45 600 c.delouw@keizersadvocaten.nl
Erik van der Maal
Erik van der Maal Ondernemingsrecht, Financiering en herstructurering, Incasso + 31 (0) 40 24 45 600 +31 (0) 6 39563508 e.vandermaal@keizersadvocaten.nl
Guido Sanders
Guido Sanders Ondernemingsrecht, Contractenrecht, Financiering en herstructurering, Vereffening nalatenschappen, Incasso + 31 (0) 40 24 45 600 g.sanders@keizersadvocaten.nl
Marcel Smets
Marcel Smets Ondernemingsrecht, Contractenrecht, Vastgoed en Overheid (Bestuursrecht), Incasso + 31 (0) 40 24 45 600 +31 (0) 6 51361471 m.smets@keizersadvocaten.nl
Miranda van de Ven
Miranda van de Ven Chef de bureau + 31 (0) 40 24 45 600 m.vandeven@keizersadvocaten.nl
Martijn Versantvoort
Martijn Versantvoort Ondernemingsrecht, Financiering en herstructurering, Vereffening nalatenschappen, Incasso + 31 (0) 40 24 45 600 m.versantvoort@keizersadvocaten.nl
Wim Weijers
Wim Weijers Ondernemingsrecht, Contractenrecht, Incasso + 31 (0) 40 24 45 600 +31 (0) 6 21397847 w.weijers@keizersadvocaten.nl